ideasLab Accelerator for student startups - Center for Entrepreneurship

ideasLab Accelerator for student startups

ideasLab – це студентський акселератор, створений Центром підприємництва УКУ. Його місія полягає у створенні середовища, яке заохочує студентів досліджувати сучасні проблеми та виклики, а також розвивати підприємницьке бачення, перетворювати ідеї на життєздатні продукти, формувати стартап-спільноту інноваторів та сприяти розвитку УКУ як підприємницького університету.

Наша мета – заохотити студентів різних спеціальностей перевірити свої ідеї на життєздатність.

Зверніть увагу! Проведення програми наразі відкладено. Проте, якщо ваша команда має ідею, яку хоче втілити – обов’язково реєструйтеся. Ми повідомимо про старт відбору, а також надсилатимемо іншу актуальну інформацію про події, які можуть вас зараз зацікавити!

Старт програми

TBD 2022

Промо події:

17 лютого (реєструйся в розділі Події)

Дедлайн прийому аплікацій:

TBD 2022

Акселераційна програма

Акселерація ideasLab – що це?

Це 12-тижнева програма для студентських команд з будь-яких ЗВО України, що мають інноваційну ідею, хочуть перевірити її на життєздатність та перетворити в реальний продукт. В основі програми лежить унікальне поєднання двох підходів – використання наданого практичного матеріалу для розвитку ідеї (Learn-by-Doing) та навчання на власних дослідженнях і відкриттях (Learning-by Discovering).
Крім того, це єдина акселераційна програма в Україні, яка дає студентським командам не лише знання, простір для роботи, а й грошові гранти до $6000 на стадії валідації ідеї.

Цілі

Student-oriented 

Дати студентам можливість спробувати себе у ролі підприємців, отримати необхідні інструменти для перетворення ідеї в життєздатний продукт, а також знайти однодумців та розвинути підприємливі навички і компетенції;

Global 

Сприяти становленню серійних підприємців зі студентів різних спеціальностей через навчання, розвиток глобального підприємливого мислення й необхідних навичок. Як наслідок, збільшити приріст глобальних стартапів з українським корінням та пришвидшити їх розвиток на ранніх стадіях.

Структура програми

І.Initial Market Validation (3 тижні) 

Етап визначення гіпотез щодо проблеми/потреби, її масштабу, росту і її потенційного рішення.

Перехід на другий етап відбувається через Pitch Day, на якому журі відбирає до 10 команд, що отримують по 1000$ на подальшу роботу над ідеєю. Команди, які не проходять відбір на цьому етапі не зможуть продовжувати участь в програмі.

ІІ.Customer Development (5 тижнів)

Етап валідації гіпотез, дослідження клієнта та визначення ціннісної пропозиції

Перехід на третій етап відбувається через Pitch Day, на якому журі відбирає до 5 команд, що отримують по 2000$. Команди, які не отримають гранти, зможуть продовжувати участь в програмі та працювати над своїм стартапом, проте участі в Demo Day брати не зможуть.

ІІІ.Product Market Fit (4 тижні) 

Етап тестування ціннісної пропозиції та побудови стратегії виходу на ринок

Навчальна програма завершується Demo Day, на якому журі обирає до 3 команд, що отримують по 3000$ на подальший розвиток продукту. Команди, які не отримають гранти, продовжуватимуть отримувати всю необхідну підтримку та користуватися перевагами ideasLab.

IV.Sales & Growth

Менторський етап, орієнтований на вибудову продажів та росту, який відбуватиметься після завершення основної програми.

Для кого

Для студентських команд від 2 до 4 учасників з будь-якого університету України, які мають ідею для стартапу і готові працювати над її перетворенням в життєздатний продукт.

*студентами вважаються особи, зараховані до закладу вищої освіти з метою здобуття вищої освіти ступеня бакалавра чи магістра.

Контакти

м. Львів вул. Стрийська, 29
79000, Україна

connect.cfe@lvbs.com.ua
+38 (096) 417 81 31