ideasLab Accelerator for student startups - Center for Entrepreneurship

ideasLab Accelerator for student startups

ideasLab – це студентський акселератор, створений Центром підприємництва УКУ. Його місія полягає у створенні середовища, яке заохочує студентів досліджувати сучасні проблеми та виклики, а також розвивати підприємницьке бачення, перетворювати ідеї на життєздатні продукти, формувати стартап-спільноту інноваторів та сприяти розвитку УКУ як підприємницького університету.

Наша мета – заохотити студентів різних спеціальностей перевірити свої ідеї на життєздатність.

Старт програми

29 вересня 2022

 

Jumpstart події:

15, 20, 22 вересня (реєструйся в розділі Події)

 

Дедлайн прийому аплікацій:

25 вересня 2022

Акселераційна програма

Акселерація ideasLab – що це?

Це 11-тижнева програма для студентських команд з будь-яких ЗВО України, що мають інноваційну ідею, хочуть перевірити її на життєздатність та перетворити в реальний продукт. В основі програми лежить унікальне поєднання двох підходів – використання наданого практичного матеріалу для розвитку ідеї (Learn-by-Doing) та навчання на власних дослідженнях і відкриттях (Learning-by Discovering).
Крім того, це єдина акселераційна програма в Україні, яка дає студентським командам не лише знання, простір для роботи, а й грошові гранти до 200тис. грн на стадії валідації ідеї.

Цілі

Student-oriented 

Дати студентам можливість спробувати себе у ролі підприємців, отримати необхідні інструменти для перетворення ідеї в життєздатний продукт, а також знайти однодумців та розвинути підприємливі навички і компетенції;

Global 

Сприяти становленню серійних підприємців зі студентів різних спеціальностей через навчання, розвиток глобального підприємливого мислення й необхідних навичок. Як наслідок, збільшити приріст глобальних стартапів з українським корінням та пришвидшити їх розвиток на ранніх стадіях.

Структура програми

Jumpstart (2 тижні)

Це три події, орієнтовані на знайомство з акселератором ideasLab під час яких ти матимеш змогу почути, хто і над чим працює за кулісами ideasLab, зрозуміти, де зароджуються ідеї для стартапів, знайти ту саму ідею, якою захочеться змінити світ, а також однодумців, які тобі в цьому допоможуть. Заохочуємо всіх і кожного приходити на ці три події, щоб зрозуміти чи це твоє.

І.Initial Market Validation (3 тижні) 

Етап визначення гіпотез щодо проблеми/потреби, її масштабу, росту і її потенційного рішення.

Перехід на другий етап відбувається через Pitch Day, на якому журі відбирає до 10 команд, що отримують по 30,000 грн. на подальшу роботу над ідеєю. Команди, які не проходять відбір на цьому етапі не зможуть продовжувати участь в програмі.

ІІ.Customer Development (5 тижнів)

Етап валідації гіпотез, дослідження клієнта та визначення ціннісної пропозиції

Перехід на третій етап відбувається через Pitch Day, на якому журі відбирає до 5 команд, що отримують по 60,000 грн.. Команди, які не отримають гранти, зможуть продовжувати участь в програмі та працювати над своїм стартапом, проте участі в Demo Day брати не зможуть.

ІІІ.Product Market Fit (4 тижні) 

Етап тестування ціннісної пропозиції та побудови стратегії виходу на ринок

Навчальна програма завершується Demo Day, на якому журі обирає до 3 команд, що отримують по 110,000 грн. на подальший розвиток продукту. Команди, які не отримають гранти, продовжуватимуть отримувати всю необхідну підтримку та користуватися перевагами ideasLab.

Sales & Growth

Після завершення основної програми починається менторський етап, орієнтований на вибудову продажів та росту, на якому ми продовжуємо підтримувати команди.

Залишилися запитання? – Напишіть нам.

Контактна особа: Олена Зінченко
e-mail: olena.zinchenko@ucu.edu.ua

Для кого

Для студентських команд від 2 до 4 учасників з будь-якого університету України, які мають ідею для стартапу і готові працювати над її перетворенням в життєздатний продукт.

*студентами вважаються особи, зараховані до закладу вищої освіти з метою здобуття першої вищої освіти ступеня бакалавра чи магістра.

Контакти

м. Львів вул. Стрийська, 29
79000, Україна

connect.cfe@lvbs.com.ua
+38 (096) 417 81 31