Пре-акселерація - Center for Entrepreneurship

Пре-акселерація

Пре-акселераційна програма – це перевірка інноваційних ідей на життєздатність та подальше перетворення їх у продукти на ранній стадії за допомогою простих і дієвих інструментів. Ця програма дає розуміння, що будь-яка ідея має право на існування, якщо над нею добре попрацювати. Фокус програми на валідації клієнта і ціннісної пропозиції продукту/сервісу, який ви хочете запропонувати.

 

 

Старт програми

6 червня 2022

Тривалість

6 тижнів

Вартість

безкоштовно

Дедлайн подачі

3 червня 2022, 18:00

Про програму

На пре-акселераційній програмі ми навчимо учасників перевіряти свої інноваційні ідеї на життєздатність у ринкових умовах, досліджувати ціннісну пропозицію та аналізувати ринок, а також створювати прототипи та тестувати їх із користувачами.

Ментори СfE супроводжують команди на всьому шляху, працюють з ними впродовж всієї програми, щоб зусилля дали видимий результат. Проте, все ж, найважливішою залишається робота самої команди та її готовність приділити час виконанню практичних завдань і роботи над своєю ідеєю.

Після проходження програми команди виходять з розумінням свого первинного клієнта, баченням MVP та напрацьованим pitch deck, з якими можуть потрапити на наступний рівень – Акселераційну програму, метою якої є перетворення прототипу в перспективний бізнес.

Структура програми

Пре-акселерація розрахована на 6 тижнів та передбачає:

 • 2 навчальні дні в тиждень (2-2.5год. вечірні лекції та воркшопи)
 • домашні завдання
 • менторські сесії

Програма включає наступні модулі:

 1. Pitch Deck Basics
 2. Customer Validation
 3. Business Model
 4. Competitors Analysis
 5. Market Analysis
 6. Early Sales & Go-to-Market Strategies 
 7. Understanding Prototyping

Вся навчальна програма відбувається онлайн.

Для кого

Програма орієнтована на команди з продуктом на стадії ідеї або раннього мінімального життєздатного продукту (MVP) та буде корисною як для підприємців, які хочуть спробувати нову справу, так і для команд з академічної спільноти, які потребують знань та можливостей для перетворення своїх ідей в бізнес-проекти.

Вимоги до команд:

 • Мінімальна кількість людей у команді – 2.
 • Стадія продукту – ідея, ранній MVP.
 • Володіння англійською мовою на рівні, достатньому для сприйняття англ. термінології, підготовки презентації та, за бажанням, спілкування з менторами.
 • Готовність поставити роботу над ідеєю/стартапом в пріоритет на 6 тижнів та виділяти принаймні 8 год. в тиждень для роботи на програмі та самостійної роботи над продуктом.

Команди, які пройшли New Venture Launchpad матимуть перевагу при відборі.

Залишились запитання? – Напишіть нам: connect.cfe@lvbs.com.ua

Ментори

Всі ментори

Контакти

м. Львів вул. Стрийська, 29
79000, Україна

connect.cfe@lvbs.com.ua
+38 (096) 417 81 31