Хто буде менторами FoodTech Hackathon? - CfE Accelerator

Хто буде менторами FoodTech Hackathon?

  • Любите готувати і є ідея нової технології приготування їжі?
  • Хочете вирощувати еко-продукти за допомогою особливих технологій?
  • Мрієте зменшити генерування сміття закладами харчування? Або загалом вирішити проблему відходів великих супермаркетів?  
  • Усі найсміливіші ідеї можна втілити на FoodTech хакатоні, який вже 15 грудня проведе  Center for Entrepreneurship у Івано-Франківську!

А допомагати учасникам хакатону втілювати свої ідеї у реальність буде потужна команда наставників:
– Oleksandr Chernologov, співзасновник БОЇМ. Гастромандри. Олександр – поціновувач всього нового та незвичного в гастрономії, тому підтримає команди у втіленні найсміливіших ідей.
– Mykhailo Dumanskyiyi, business analyst у Qubstudio, допоможе командам зрозуміти свою бізнес-модель та порадить, як краще виводити продукт на ринок.
– Julia Aurora Ogorodnyk, Food enthusiast, Амбассадор у Сільпо: Академія смаку. Завдяки багаторічному досвіду у ресторанному маркетингу та навчанні шефів й управлінців, Аврора підкаже командам, як вдосконалити свої ідеї та краще розуміти ринок.
– Alina Tokmylenko, team leader у 23 Ресторани, поділиться досвідом роботи команди в ресторанах, а також ідеями, яких інноваційних рішень бракує у ресторанній сфері.
– Victor Pavluchynskyi, Co-Founder у Devlight. Надасть підтримку командам з технічною частиною розробки продуктів та стратегічним розвитком майбутнього стартапу.
– Ivan Petrenko, керівник Центру підприємництва (УКУ), допоможе командам зрозуміти, хто ж є їхнім клієнтом та за допомогою яких каналів з ними працювати. А також порадить, як зробити продукт потрібним для користувачів.
– Mykhailo Lemak, керуючий партнер Readyto – creative agency, керівник ГО «Креативне місто», член Ради з питань конкурентоспроможності Львова. Михайло підкаже командам, як можна вдосконалити свої ідеї за допомогою інноваційних та креативних рішень.

– Також серед журі – Вікторія Литвин, старший аналітик Deloitte LLP, Сан-Франциско. Допомагатиме командам з аналітикою та фінансовою моделлю.

Якщо хочеш долучитися до крутої події- реєструйся: https://goo.gl/1ocjNm