Про нас - CfE Accelerator

Про нас


 

CfE Accelerator Українського Католицького Університету – це акселератор для українських стартапів, місією якого є розвивати стартап-культуру в Україні та підвищувати конкурентність українських стартапів у глобальній стартап-екосистемі.

CfE Accelerator був створений у 2018 році як окремий підрозділ UCU Business School під назвою Центр Підприємництва УКУ. У 2022 відбувся ребрендинг і назва змінилась на CfE Accelerator, що працює як окрема структура, яка є частиною екосистеми УКУ, та відповідає цінностям і глобальній місії Українського Католицького Університету. UCU Business School (Бізнес-школа УКУ) залишається надійним партнером у роботі акселератора.

 

Наша місія: Творити українську стартап культуру!

 

Акселератор включає у себе понад 8 продуктів та програм, зокрема:

Акселераційну програму, яка дає можливість сфокусуватися на своєму стартапі, переосмислити помилкові теорії, по-іншому поглянути на свій продукт, отримати інструменти для його розвитку та пришвидшити перетворення ідеї у життєздатний продукт.

Пре-акселераційну програму, яка є перевіркою інноваційних ідей на життєздатність та подальше перетворення їх у продукти на ранній стадії за допомогою простих і дієвих інструментів.

Іdeas Lab – студентську інноваційну платформу, яка допомагає розвинути підприємницьке мислення та спробувати себе у ролі стартапера.

Meetups4Startups – неформальні зустрічі для стартап-спільноти.

 

CfE accelerator за свою історію об’єднав більше, ніж 170 українських стартапів!

Головними цінностями CfE accelerator є:

ГЛОБАЛЬНЕ МИСЛЕННЯ 

CfE Accelerator Українського Католицького Університету підтримує команди із глобальним мисленням, та ті, які готові до масштабування. Найкращі команди мають можливість поїхати в США для того, щоб ще більше зануритися в глобальну стартап-екосистему, отримати цінні знайомства і досвід.

 

СПІЛЬНОТА

Випускники CfE Accelerator УКУ отримують цінні знайомства, які залишаються з ними навіть після закінчення програми.

 

РЕЛЕВАНТНІСТЬ ПРОГРАМ І МЕНТОРІВ

CfE accelerator УКУ – це професійні високоякісні навчальні програмами, а також міжнародна мережа менторів, експертів та партнерів, які бажають робити внесок в реалізацію нашої місії.

🔹    У 2022 році відбулася ще одна важлива подія для діяльності CfE accelerator.
Фундацією УКУ було створено ангельський венчурний фонд Angel One, завданням якого є інвестувати в українські стартапи на ранніх стадіях, включно зі старапами CfE accelerator.

Наша місія полягає в тому, щоб направляти вас у запуску інноваційних ідей. Ми допомагаємо в отриманні необхідних знань і практичних навичок, менторській підтримці, розвитку підприємницького та глобального мислення, пошуку однодумців і надихаємо їх на створення вашого проривного продукту. Це все для того, щоб на світовому ринку було більше українських компаній.

Наші цілі:

Розвивати культуру підприємництва в Україні через освітні заходи, зустрічі;

Надавати професійні якісні навчальні програми для учасників стартап-екосистеми;

Розвивати міжнародну мережу наставників, експертів і партнерів, які готові зробити внесок у нашу місію;

Розвивати українську екосистему стартапів та сприяти її ролі в глобальній екосистемі, навчаючи та об’єднуючи її учасників.

🚀Гасло CfE accelerator УКУ Плекати українську стартап-культуру, адже особливістю акселератора є можливість отримати інвестиції від CfE accelerator та Angel One, а також працювати з авторитетними менторами та сильною спільнотою українських стартапів з глобальним мисленням.