Центр підприємництва починає співпрацю з Credit Agricole - CfE Accelerator

Центр підприємництва починає співпрацю з Credit Agricole

Центр підприємництва та Credit Agricole Bank домовилися про довгострокову співпрацю. Головним напрямком співпраці є інновації в AgroTech і підтримка стартапів.

Нещодавно виконавчий директор Центру підприємництва зустрівся з президентами та рездентами інкубатора Le Village в Парижі та Ліллі, що є частиною Credit Agricole Bank. Le Village – найбільша мережа стартап інкубаторів Франції та Європи в цілому, що налічує 27 підрозділів розташованих по всій країні та 3 підрозділами, що нещодавно відкрились у Мілані, Люксембургу та Н’ю Йорку. Сама мережа є частиною світового банку Credit Agricole.

Команди Le Village зосереджені на AgroTech та FoodTech. Кілька команд з Франції візьмуть участь у майбутніх заходах Центру підприємництва та поділяться досвідом з українськими стартапами.
«Центр підприємництва очікує на розширення партнерства з Credit Agricole та його мережею інкубаторів Le Village. Обмінюючись тими самими цінностями, метою партнерства є натхнення та підключення команд до запуску з ключовими гравцями ринку AgroTech. Ми хочемо запроваджувати інновації та розвиток AgroTech в Україні за допомогою професійного наставництва та глобального досвіду», – сказав Іван Петренко, виконавчий директор Центру підприємництва.