«Я — концепція». Дизайн у бізнесі та повсякденному житті - CfE Accelerator

«Я — концепція». Дизайн у бізнесі та повсякденному житті

 

Що важливіше: старт чи фініш та із чого все починається насправді? Дизайнер завжди знаходить нестандарні шляхи для вирішення проблем. Чи можна використати ті ж самі способи у плануванні свого часу, проекту або бізнес-стратегії? Співзасновник Hochu rayu. design bureau Vitalii Kyryliv розповість, як якісно упорядкувати своє життя за допомогою дизайн-мислення. Ви дізнаєтеся, що стоїть за лаштунками успішного продукту, як з точки зору дизайну, так і відповідальності, мотивації та цілей.

*Hochu rayu – українське дизайн-бюро, що спеціалізується на створенні комплексних концептуальних дизайн проектів в просторі та створення предметного дизайну. За плечима команди лежить добра дюжина дизайнів для відомих проектів, як гаджет Senstone, Grid Furniture, власний проект Helmfon, а також проекти концептуальних дизайнів магазинів BILLA, Будинок іграшок, Egersund Seafood та інших.


КОЛИ: 8 березня, 18:00
ДЕ: Стрийська, 29 (Центр Шептицького – паркова ауд.)


Вартість: 150 грн. Студентам УКУ – 100 грн.
Оплата здійснюється на платформі Спільнокошт –http://bit.ly/support_CFE .
▫️ підтримайте Центр внеском сумою 150 грн або більше;
▫️ введіть після оплати свою e-mail адресу;
▫️ зайдіть на пошту, збережіть квитанцію із підтвердженням та покажіть її при вході на подію.

 

Подія проводиться на підтримку краудфандингової кампанії Центру підприємництва УКУ на #Спільнокошт. Зібрані кошти підуть на реалізацію навчальних програм Центру та розвитку стартапів у сферах EdTech, Digital Marketing та Food Tech.

*Center for Entrepreneurship – бізнес-акселератор стартапів у сфері технологій – EdTech, Digital Marketing, Food Tech. Метою Центру є покращення бізнес-середовища в Україні шляхом надання якісної освіти та менторської підтримки від досвідчених підприємців та викладачів Lviv Business School (LvBS), а також українських і міжнародних експертів у галузі технологій.