Boot Camp - CfE Accelerator

Boot Camp


🎓 Boot Camp – це тижневий інтенсив для команд, які працюють над своєю ідеєю для стартапу і вже провалідували її і/або мають прототип. Програма покликана допомогти стартапу зрозуміти свої сильні і слабкі сторони, пропрацювати власну бізнес-модель та отримати індивідуальну менторську підтримку, а також відповіді на важкі запитання.


🕗 Старт програми:
Запуск на стадії планування

🔍 Тривалість:

1 тиждень

💸 Вартість:

    Безкоштовно

Структура програми

🔍 Програма передбачає вечірні воркшопи, менторські сесії та презентацію напрацювань у завершення.

🔵 Тематика та запрошений менторський склад Boot Camp щоразу варіюється.

Востаннє Boot Camp проходив у грудні 2020 із залученням експертів з Кремнієвої Долини, які мають десятки років досвіду у запуску стартапів і менторстві команд. Темою інтенсиву було формування глобального бачення свого стартапу і його презентація, а також розуміння підводних каменів виходу на міжнародний ринок.


По завершенні інтенсиву учасники отримують:

    • Актуальні знання та необхідні навички для взаємодії з клієнтами, побудови бізнес-моделі, яка відповідає потребам ринку, розумінні своєї ціннісної переваги та успішного запуску свого стартапу;

Перевірені поради та практичні консультації від провідних менторів і експертів, які допоможуть краще зрозуміти свій продукт та проблему, яку він вирішує, а також визначити найкращу модель розвитку та росту для свого стартапу;

Можливість стати частиною спільноти новаторів, які досліджують важливі проблеми, шукають інноваційні рішення та діляться своїм досвідом.


Для кого

Участь у Boot Camp можуть приймати команди із стартапами, які перебувають на стадії провалідованості ідеї та прототипу.


 

Контакти

м. Львів вул. Стрийська, 29
79000, Україна

cfe.connect@ucu.edu.ua

Office open hours - Thursday 2 pm - 5 pm.