Boot Camp - Center for Entrepreneurship

Boot Camp

Тижневий інтенсив для команд, які працюють над своєю ідеєю для стартапу і вже провалідували її і/або мають прототип. Програма покликана допомогти стартапу зрозуміти свої сильні і слабкі сторони, пропрацювати власну бізнес-модель та отримати індивідуальну менторську підтримку і відповіді на важкі запитання. 

 

Старт програми

27 вересня – 5 жовтня 2021

Тривалість

1 тиждень

Вартість

Безкоштовно

Структура програми

Програма передбачає вечірні воркшопи, менторські сесії та презентацію напрацювань в кінці.

Тематика та запрошений менторський склад Boot Camp щоразу варіюється.

Востаннє Boot Camp проходив у грудні 2020 із залученням експертів з Кремнієвої Долини, які мають десятки років досвіду у запуску стартапів і менторстві команд. Темою інтенсиву було формування глобального бачення свого стартапу і його презентація, а також розуміння підводних каменів виходу на міжнародний ринок. 

По завершенні інтенсиву учасники отримують:

  • Актуальні знання та необхідні навички для взаємодії з клієнтами, побудови бізнес-моделі, яка відповідає потребам ринку, розумінні своєї ціннісної переваги та успішного запуску свого стартапу;
  • Перевірені поради та практичні консультації від провідних менторів і експертів, які допоможуть краще зрозуміти свій продукт та проблему, яку він вирішує, а також визначити найкращу модель розвитку та росту для свого стартапу;
  • Можливість стати частиною спільноти новаторів, які досліджують важливі проблеми, шукають інноваційні рішення та діляться своїм досвідом.

Для кого

Стартапи на стадії провалідованої ідеї та прототипу.

Контакти

м. Львів вул. Стрийська, 29
79000, Україна

connect.cfe@lvbs.com.ua
+38 (096) 417 81 31