Summer School in Pitching - CfE Accelerator

Summer School in Pitching

 


Summer School in Pitching – це 2-тижнева програма, де студенти можуть навчитися готувати і презентувати свої проекти, правильно формулювати інформацію, щоб донести її до інвесторів, партнерів тощо. Учасники дізнаються більше про стартапи, нові бізнес-моделі, необхідними інструментами для розуміння того, як почати свою компанію. Залучені класні підприємці, стартапери, які поділяться досвідом та дадуть свій фідбек щодо ідей учасників.

*вся програма проводиться англійською мовою


 


Коли?

червень 2023

Гортай нижче і дивись як це було цьогоріч!

Як це було?

Цьогоріч Summer School in Pitching налічувала аж 46 учасників – студентів 1-2 курсів! Відверто кажучи, це стало викликом для команди, адже це вдвічі більше, ніж минулого року. Потрібно було всюди встигати та приділяти достатньо уваги кожному з учасників.

Але ж хіба CfE боїться викликів? Лускає їх, як горішки!

Цікаво було працювати з студентами різних факультетів і спеціальностей та знаходити між ними схожості і відмінності. Це так круто, коли людей об’єднують спільні цілі та бачення!

Учасники мали змогу прокачати свої навички пітчингу і презентації, як Xzibit автівки!

Кожен взяв для себе щось важливе – як бути почутим, як правильно донести ідею та як трансформувати презентацію під слухача. Проте головним інсайтом стало те, що впевненість приходить з практикою.

А майстер-клас з Акторської майстерності від Наталі Рибки-Пархоменко – це щось неймовірне! Студентам дуже сподобався такий формат, вони розкрилися та відчули, що тіло – це теж інструмент, яким потрібно вміти володіти. Ці емоції стали незабутніми, практично усі хочуть повторити такий досвід знову. Що тут додати – Наталя професіонал своєї справи 🙂

 

Максим: Я хотів би сказати, що мені було дуже приємно бути учасником цієї літньої школи, тому що, по-перше, ком’юніті дійсно класне, ми всі досить добре подружилися (завдяки вам). Крім того, наші завдання та викладачі були супер круті, вони дають актуальні та ефективні поради.
Щодо трьох інсайтів, які я виніс із цієї літньої школи, то, на мій погляд, найважливішим для мене є розуміння того, що не потрібно боятися публіки, навпаки, потрібно вміти нею керувати, і направляти її в ефективне для вас русло. Другий досить важливий для мене урок – це вміння подати себе. Це вміння є фундаментальним і, на мою думку, дуже часто допомагає досягти великих висот. Насамкінець хотілося б додати, що для мене також було дуже важливим те, що ця літня школа навчила мене швидко та ефективно реагувати на завдання/думки, не боятися бути креативним і навіть смішним. 

 

Анастасія: Я отримала досвід не лише виступу на публіку, а ще й як правильно давати фідбек, зрозуміла яким чином це варто робити. Я в захваті від того, як тепер поліпшилися мої вміння у пітчингу, адже я майже не використовувала сторітелінг для презентацій. Також, для мене було дуже цінним навчитися правильно структурувати презентацію стартапів, адже на більшості курсах моєї програми доводиться презентувати свої ідеї, тож тепер я знаю, яким чином це варто робити. Дякую, це був дивовижний досвід!!!

 

Що ж, ми раді бути корисними і давати цінність. Читаючи відгуки, ми ще раз переконалися у своїх сильних сторонах і, звісно ж, зрозуміли над чим потрібно ще працювати, бо ж хто ідеальний? (Раян Гослінг)

Далі – більше! Стежте за нашими оновленнями.


 

Ментори

Всі ментори

Володимир Закалюжний
Володимир
Закалюжний

Бізнес-аналітик у ideaunion

Юрій Костів
Юрій
Костів

Продакт менеджер у SoftServe

Юрій Костюченко
Юрій
Костюченко

Chief Business Development Officer

Артем Горілик
Артем
Горілик

Співзасновник і CPO у DrugCard

Дмитро Горілик
Дмитро
Горілик

Співзасновник і CEO у DrugCard

Ганна Бей
Ганна
Бей

Client Growth Partner у Qubstudio

Володимир Бажан
Володимир
Бажан

SVP Client Success у SoftServe

Тетяна Гриновецька
Тетяна
Гриновецька

Комунікаційна експертка у SoftServe

Віктор Павлучинський
Віктор
Павлучинський

CTO у The Ukrainians

Андрій Балик
Андрій
Балик

Продакт менеджер у SoftServe

Олеся Єдинак-Хома
Олеся
Єдинак-Хома

Підприємиця, засновниця Yedynka Digital

Назар Бурбан
Назар
Бурбан

Генеральний директор у Measurme

Андрій Гаран
Андрій
Гаран

Підприємець, співвласник UA Comix Store

Оксана Гера
Оксана
Гера

Комунікаційна експертка у SoftServe

Дар’я Сєдих
Дар'я
Сєдих

Співзасновниця компанії ZEPS

Софія Вишневська
Софія
Вишневська

Підприємець, cпівзасновниця та COO в NewHomesMate (Propertymate)

Владислав Ковтун
Владислав
Ковтун

Керівник відділу інновацій у Bain & Company

Андрій Кучеренко
Андрій
Кучеренко

Головний HR у Кормотех

Тетяна Кузь
Тетяна
Кузь

Продакт менеджерка у Softserve

Богдан Купич
Богдан
Купич

Віце-президент з розвитку бізнесу компаніїї КМ Core

Контакти

м. Львів вул. Стрийська, 29
79000, Україна

cfe.connect@ucu.edu.ua

Office open hours - Thursday 2 pm - 5 pm.