У Львові стартує пре-акселератор для hardware-виробників - CfE Accelerator

У Львові стартує пре-акселератор для hardware-виробників

IRON Lviv Tech Cluster спільно з CfE Accelerator UCU запускає акселераційну програму “IRON Acceleration”. Програма створена для hardware-стартапів, які вже мають готовий прототип та прагнуть вдосконалити розробку.

IRON Lviv Tech Cluster об’єднує понад 60 компаній зі Львова та області, що працюють у сферах робототехніки, електроніки та радіозв’язку. У рамках equity-free акселераційної програми кластер пропонує інтенсивне навчання, менторський супровід та участь у pitch Day.

IRON Acceleration триватиме з 3 липня по 3 серпня 2024 року. За цей час українські розробники інновацій зможуть взяти участь в навчальному блоці та попрацювати з темами виявлення і дослідження клієнтів, формування цілісної пропозиції, дослідженням конкурентного середовища та аналізом основних гравців на ринку, ознайомляться з процесом продажів та стратегіями, дізнаються про фінансову модель та залучення інвестицій.

Також учасники отримають менторський супровід від провідних експертів галузі та презентують розробку на Pitch Day перед інвесторами та експертами.
Форма проведення акселератора — змішана: на команди чекають 4 офлайн сесії та онлайн програма.

Подати заявки можуть команди з щонайменше 3 учасники та наявним прототипом продукту. До програми відберуть 10 компаній, які створюють інновації. Прийом заявок триває до 27 червня, реєстрація за посиланням.

Організація програми “IRON Acceleration” стала можливою завдяки підтримці Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові

pageid = 3045

Контакти

м. Львів вул. Стрийська, 29
79000, Україна

cfe.connect@ucu.edu.ua

Office open hours - Thursday 2 pm - 5 pm.