Квиток в Кремнієву долину: СfE accelerator анонсував навчання для українських підприємців у Stanford Graduate School of Business - CfE Accelerator

Квиток в Кремнієву долину: СfE accelerator анонсував навчання для українських підприємців у Stanford Graduate School of Business

СfE accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business запускають безкоштовну освітню програму для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу – Stanford Ignite Ukraine. Навчання розпочнеться у лютому 2024 року і триватиме 4 тижні онлайн та 3 тижні офлайн в Stanford Graduate School of Business. Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати.

“Перебування в середовищі Stanford GSB – унікальна нагода для українських підприємців побачити більш широкий ринок, його правила гри, збільшити амбіції, переосмислити та розвинути свої бізнеси. Учасники отримають відгуки від інвесторів, експертів і підприємців Кремнієвої долини та стануть частиною спільноти Stanford GSB”, – Іван Петренко, СEO CfE accelerator.

Програма створена для власників малого та середнього бізнесу, які мають мінімум три роки досвіду ведення підприємницької діяльності та намір масштабування, розвитку інновацій, запуску нових продуктів/послуг, залучення інвестицій, виходу на нові ринки чи інші ідеї зростання.

 

“Стійкість, винахідливість та наполегливість українського народу надихає весь світ, особливо, як бізнес впроваджує інновації в умовах війни. Stanford Ignite Ukraine – це саме та програма, яка допоможе українським лідерам та їх бізнесам процвітати, мінімізуючи можливі ризики”, – професор Yossi Feinberg, керівник програми Stanford Ignite.

Ідея створення освітньої можливості для українців належить Наталії Анон, яка є членкинею правління Фундації УКУ та однією із меценатів Stanford Ignite Ukraine програми: “Закінчивши MBA у Stanford GSB, я мріяла, аби українські підприємці також перейняли від викладачів однієї із найкращих світових бізнес-шкіл знання та досвід, які допоможуть їм не просто розвинути власний бізнес, а дадуть змогу конкурувати на міжнародних ринках.”

Stanford Ignite Ukraine реалізується за підтримки Міністерства економіки України, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Українського католицького університету.

“Щоб український малий та середній бізнес ще активніше розвивався, важливо, аби підприємці могли запозичувати міжнародний досвід, поглиблювати свої знання, виходити на новий рівень, і як результат — створювати нові робочі місця та відновлювати економіку України. Адже 81,7 % всіх зайнятих в бізнесі, працюють саме на малих та середніх підприємствах. Радію, що крім державних програм підтримки, з’являються також такі важливі ініціативи. Завдяки цьому ми маємо потенціал стати країною втілення найамбітніших бізнес-мрій”, – каже Юлія Свириденко, Перший віцепрем’єр-міністр — Міністр економіки України.

Метою Stanford Ignite Ukraine є імплементація отриманого досвіду та втілення амбітних ідей в межах існуючих підприємств в Україні.

“Ми в УКУ віримо у співпрацю. Бо лише співдія із сильними лідерами дає змогу досягати спільних великих результатів. Ми прагнемо і мріємо, щоб завтра про Україну говорили як про “країну економічного дива” і як “країну гідного життя”, – Тарас Добко, ректор УКУ.

Опис програми, критерії відбору, реєстраційну форму та інші деталі ви можете знайти на нашому сайті. Залишайте заявку та отримуйте досвід, що трансформує українських бізнес та його лідерів.

Дедлайн прийому заявок – 30/12/23 23:59