Помилки і стереотипи: 5 глобальних викликів жінок-підприємців - CfE Accelerator

Помилки і стереотипи: 5 глобальних викликів жінок-підприємців

Помилки і стереотипи: 5 глобальних викликів жінок-підприємців

Продовжуємо серію лекцій у підтримку кампанії Центру підприємництва на Спільнокошті! Цього разу поговоримо про силу жіночого лідерства в бізнесі із Софією Опацькою – проректором Українського католицького університету з науково-педагогічної роботи та засновницею Lviv Business School (LvBS).

 

Які професійні компетенції слід розвивати лідеркам та як запобігти помилок у веденні власної справи, кар’єрному зростанні та повсякденному житті? Цю тему не так часто обговорюють в українському бізнес-середовищі, але це не зменшує її важливості. Тому запрошуємо усіх, кого цікавлять теми підприємництва, лідерства і глобальних викликів, 21 березня о 18:30 долучитися до зустрічі на -1 поверсі (002 ауд.) Центру Шептицького (Стрийська,29). Після дискусії запланований нетворкінг за келихом вина!

Софія Опацька – викладачка менеджменту, засновниця і член наглядової ради Львівської бізнес-школи та проректор Українського католицького університету. Фахівець у галузі організаційного розвитку самоосвітніх організацій і підприємництва. Раніше працювала директором програм МВА Львівського інституту менеджменту, директором програм MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі (KMBS), а також працювала над створенням системи навчання та розвитку працівників у ВАТ «Концерн Галнафтогаз».

Вартість: 300 грн. Оплата здійснюється через платформу #Спільнокошт –http://bit.ly/support_CFE .
▫️ підтримайте Центр внеском сумою 300 грн або більше;
▫️ введіть після оплати свою e-mail адресу;
▫️ зайдіть на пошту, збережіть квитанцію із підтвердженням та покажіть її при вході на подію.

Запрошуємо на навчання для реалізації своїх бізнес-ідей у Центр підприємництва! Ми пропонуємо 2 рівні програм: пре-акселераційну та акселераційні. На пре-акселераційній ви з нуля створите готовий до виходу на ринок прототип. На акселераційній – покращите його, знайдете клієнтів та масштабуєте свій бізнес за допомогою кращих технологічних практик у сферах EdTech, FoodTech та Digital Marketing. Гарна новина: навчання на акселераційних програмах є безкоштовними (Центр бере тільки частку у бізнесі до 5%). Вартість пре-акселерації – 1000 грн (для студентів УКУ – 500 грн). Лови момент та починай справу свого життя прямо зараз! Деталі про програми та умови участі тут: http://bit.ly/study-in-cfe

*Center for Entrepreneurship – бізнес-акселератор стартапів у сфері технологій. Метою Центру є покращення бізнес-середовища в Україні шляхом надання якісної освіти та менторської підтримки від досвідчених підприємців та викладачів Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), а також українських і міжнародних експертів у галузі технологій.