Stanford Ignite Ukraine [Community Meeting 1] - CfE Accelerator

Stanford Ignite Ukraine [Community Meeting 1]


У квітні завершилась безкоштовна освітня програма Stanford Ignite Ukraine для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу, що стала мостом між українськими підприємцями й спільнотою Кремнієвої долини, забезпечивши їх доступом до найкращих навчальних та мережевих ресурсів зі світу бізнесу.

Програму Stanford Ignite Ukraine реалізували CfE Accelerator, Український католицький університет та Stanford Graduate School of Business за підтримки Мінекономіки України і Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Гаслом цього набору було: «Запалюємо українських підприємців трансформувати майбутнє України».

Навчання розпочалось у лютому 2024 року і тривало 4 тижні онлайн та 3 тижні офлайн в Stanford Graduate School of Business. Організатори покривали вартість навчання, проживання та основні логістичні витрати.

“Проактивність і лідерство – це дві ключові риси, які сьогодні потрібні як у бізнесі, так і у державному управлінні. Сподіваюся, що за ці сім тижнів навчання на програмі Stanford Ignite Ukraine учасники надихнулися й приїхали із ще більшою проактивністю. Ми побачили, що програма працює ефективно і дійсно допомагає підприємцям розвиватися, щоб вже в майбутньому українські бізнеси змогли стати частиною світових виробничих ланцюгів та глобалізувалися”, – зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка України – Міністерка Економіки України Юлія Свириденко.

За її словами, цього року планується ще один набір на навчання за програмою Stanford Ignite Ukraine, про початок подачі заявок на яку буде повідомлено окремо.
“Ми раді підтримувати ініціативи, що спрямовані на підтримку розвитку українського підприємництва та в подальшому створення висококваліфікованих та високооплачуваних робочих місць. Stanford Ignite Ukraine надає можливості починати нові стартапи і розширювати виробництво, а інноваційність українців продовжує надихати весь світ”, – наголосила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Олеся Залуська під час урочистого завершення першого набору програми.

В офіційному заході взяли участь почесні гості, серед яких ректор УКУ Тарас Добко, заступник Міністра економіки України Олексій Соболев, заступниця Міністра економіки Тетяна Бережна, виконавча директорка Союзу українських підприємців Катерина Глазкова, проректорка зі стратегічного розвитку УКУ Софія Опацька, підприємець та інвестор, засновник інвестиційної компанії EFI Group Ігор Ліскі, учасники програми та інші.

“Впевнений, що участь в програмі Stanford Ignite Ukraine і спілкування з провідними викладачами Stanford Graduate School of Business та інвесторами з Кремнієвої долини стала чудовою нагодою не тільки повчитися новому, а й передати свій досвід і навчити інших, як це – вести бізнес в час війни”, – розповів Тарас Добко, ректор Українського католицького університету.

“Stanford Ignite Ukraine формує унікальну спільноту обдарованих українських інноваторів, що сприяє активному обміну ідеями та їх взаємній підтримці у процесі розвитку. Ця програма не лише забезпечує учасників новими знаннями, а й надихає на досягнення нових вершин у світі підприємництва. Сподіваємося, що наступний набір на програму буде ще масштабнішим і надасть новий імпульс для розвитку бізнесу в Україні,” – зазначив Іван Петренко, виконавчий директор CfE Accelerator та керуючий партнер фонду Angel One.