Start up your startup: з чого почати, де помилитись і як запуститись - CfE Accelerator

Start up your startup: з чого почати, де помилитись і як запуститись

Як молоді люди зі своїми стартапами можуть змінювати бізнес-середовище та конкурувати з компаніями-гігантами завдяки одному інноваційному рішенню? Запрошуємо поговорити про те, як почати свою справу чи запустити свій стартап не колись, не через рік, а вже і зараз, і що для цього потрібно зробити 🙂

Отож, запрошуємо на першу подію Центру підприємництва УКУ в Івано-Франківську у приміщенні наших партнерів Promprylad. Renovation –  панельну дискусію-обговорення «Start up your startup: з чого почати, де помилитись і як запуститись». Будемо говорити про те, як запустити свій стартап, як знайти свою Dream Team, чому не варто боятись помилок та чому важливо повністю віддатися ідеї.

Буде корисно для всіх, хто відчуває в собі сили розпочати власну справу, шукає круту команду або тих, хто вже робить перші кроки. Зібрали для вас крутих спікерів!

Віктор Сарапін – директор IT-компанії V.I.Tech

Андрій Черніков – керівник IT-компанії Lotatech, співзасновник Urban Space 100 та Urban Space 500

Ярослав Чарковський – CEO стартапу CharStudio

Софія Опацька – декан-засновниця та Голова Наглядової Ради LvBS, проректорка з науково-педагогічної роботи УКУ.

Спікери підготували для вас максимум практичної інформації про власні перемоги та поразки та підготували багато порад для молодих підприємців, ділитимуться власним досвідом.

Коли?

6 листопада, 16:00

Де?

Promprylad. Renovation, конференц-зал, 3 поверх (вул. Сахарова, 23)