Як ми хакали освіту на #HackED - CfE Accelerator

Як ми хакали освіту на #HackED

Втомлені, але щасливі перед фінальними пітчами своїх розробок, учасники назвали хакатон “тестом на витривалість та команду”. А ще – доброю встряскою та можливістю не лише створити готовий продукт протягом 30 годин, а ще й почути фідбек та отримати пораду від менторів-фахівців у цій справі. Команди працювали навіть уночі, аби довести до кінця свою ідею та зробити з неї прототип, готовий до акселерації у Центрі підприємництва.

Як це було?
Деякі команди прийшли на хакатон вже з готовою ідеєю та презентували її перед тими учасниками, які не мали ідей, але хотіли би долучитися до реалізації інших. Під час пітчингу потрібно за 90 секунд презентувати свою розробку так, аби судді та інші учасники зрозуміли ідею, проблему, яку вирішує продукт, а також технічну частину та шляхи його монетизації.

“Перш ніж перейти до розробки, почніть із питання: “навіщо і для кого ми створюємо цей продукт?”

Після сесії з менторами та в процесі роботи деякі з команд змінили свою розробку, і вже в фінальній частині презентували абсолютно новий продукт. Прикладом таких є 2 команди-переможці – це InBook та CrazyEducators.

CrazyEducators
Одесити з Impаct Hub створили платформу, яка допомагає вчителям організовувати їх заняття. Your Lesson стане конструктором інноваційних уроків, де кожен вчитель зможе створити свій урок із поясненням, як його провести. Тут є великий вибір предметів, рівнів та завдань для різних вікових категорій. Будь-який учитель зможе завантажити свій урок на сайт, а також використати напрацювання інших педагогів. Платформа є безкоштовною, монетизація відбуватиметься за рахунок надання послуг приватним школам та через пошук грантів.

Inbook
Ця команда розробила платформу, яка покращує систему оцінювання студентів університетів. Окрім академічної успішності, вона включатиме оцінку soft skills – таких як критичне мислення, робота в команді та інші. Завдяки накопиченим даним генерується профайл студента із рекомендаціями грантів або ВНЗ, де можуть знадобитися його навички. Ця розробка дозволить відмовитися від паперових журналів та створити new school in one click.

Ще одна серйозна команда із великим досвідом хакатонів – BotsCrew. Вже рік займаючись чат-ботами, на #HackED вони вирішили створити робота-друга для подолання мовного бар’єру. Із ним мови вчитимуться легко, адже після заняття на курсах із групою ти засвоюватимеш незрозумілий матеріал ще і вдома. У цьому допоможе робот – асистент вчителя, спеціально налаштований школою для закріплення знань та моніторингу результатів. Знання робота костимізуються відповідно до програми курсів та він знає тільки ті теми, які потрібні учневі. Цей робот не просто виправить помилки – він стане твоїм другом.

Ще однин цікавий додаток розробила київска команда FrED – телеграм бот, який допоможе тобі пройти всі незакінчені онлайн-курси. На основі твоїх характеристик він формуватиме такі завдання, які не пройти буде неможливо та щоразу буде нагадувати тобі про дедлайни. Також розробники додали ботові почуття гумору, тому мотивація стане значно веселіше. Знахідка, чи не так? 🙂

Хакатони об’єднують людей, адже окрім яскравих ідей, це також тісні контакти і віра в проекти, які змінюють світ на краще. Дуже скоро ми зустрінемося з двома найсильнішими командами на акселерації, а поки що ви можете підтримати їх розвиток на Спільнокошті – https://bit.ly/support_CFE