Як пройшов другий pitch day в IdeasLab? 🔥 - CfE Accelerator

Як пройшов другий pitch day в IdeasLab? 🔥

В кожної ідеї є шанс перетворитись у повноцінний стартап, якщо тільки працювати над валідацією проблем, гіпотез та постійно розвиватись.

Перший pitch-day став потужним поштовхом для дев’яти команд продовжувати навчання. Вони почали ще активніше пропрацьовувати кожен крок, будувати гіпотези та приймати рішення, базуючись на фідбеку журі та менторів.

Минулого тижня відбувся вже другий pitch-day в рамках програми.

Всі команди представили свої напрацювання. Після обговорення та оцінювання їхньої роботи членами журі, 5 стартапів (Foodwise, Invin, VOX, Hearify, CashWallet) отримали гранти — по 60 тис. грн. на команду. При цьому, всі 9 команд продовжують навчання і на наступному етапі таки отримають шанс поборотись за останній, найбільший грант — 120 тис. гривень.

Фінансова підтримка студентів-стартаперів — наш спосіб засвідчити віру в їх проєкти, адже кожен з них має обґрунтовані підстави стати хорошим стартапом в майбутньому.

Нагадуємо: цього року ми отримали 95 заявок з 19 міст України. Після відбору, 14 найсильніших команд розпочали 12 тижнів валідації ідей та вивчення різних інструментів, якими можна їх розвивати.