Запрошуємо на хакатон в Івано-Франківську! - CfE Accelerator

Запрошуємо на хакатон в Івано-Франківську!

Хакатон у сфері FoodTech: шукаємо технологічні проекти, що покликані дати нові рішення для ресторанів та харчової індустрії загалом, через розвиток перспективних команд стартапів!

Мета: пошук нових рішень для збільшення інновацій в сфері гастрономії в Україні.

HackFood  – хакатон на перетині гастрономії та технологій (FoodTech) – це спосіб вдосконалити навички командної роботи та реалізації проектів і можливість зробити свій внесок у розвиток інноваційних проектів в Україні!

Кілька слів про FoodTech

Вже пізно боятися технологій, адже вони є всюди та гастрономічна галузь не є вийнятком. Вісім із десяти людей замість того, щоб йти в супермаркет, радше скористуються мобільним додатком, де можливо обрати продукти, поспілкуватися з постачальником та зробити замовлення в один клік. Більше 60% молоді до 25 років сказали, що готові платити більше за можливість  замовляти собі їжу через смартфон і не стояти в черзі в закладах. Тому в еру діджиталізації актуальними стануть ті розробки, які першими мініманізують цей шлях.

Ready, steady, code! Протягом хакатону на вас очікує 13 годин:

 • brainshtorming;
 • pitching;
 • coding
 • and thinking BIG!

А також багато фану, натхнення та нетворкінгу!

Що ми плануємо: зібрати в одному місці на 13 годин талановитих фахівців для пошуку нових ідей у сфері FoodTech та перетворення їх у майбутні успішні стартапи.

Коли?

15 грудня, 9:00 – 21:00

Де?

Івано-Франківськ, Promprylad.Renovation, вул. Академіка Сахарова 23.

Хто може бути учасниками HackFood?

 • Талановиті back-end, front-end and mobile розробники, дизайнери, маркетологи, соціологи, працівники ресторанного бізнесу, працівники у сфері гастрономії,  які бачать проблеми клієнтів, відвідувачів закладів, і прагнуть їх вирішити за допомогою технологій.
 • Студенти із досвідом участі у хакатонах або ті, хто хочуть його отримати – готуйтеся, адже тут знайдуться місця і для вас.

6 причин долучитися до хакатону або що ви отримаєте:

 • досвід реалізації командного проекту з інноваційних технологій ;
 • досвід роботи в обмежених часових рамках;
 • нові рішення для ресторанів, закладів харчування, загалом гатрономічної сфери, оскільки команди можуть обирати будь-яку нішу для свого проекту впродовж роботи на хакатоні;
 • можливість вивчити та застосувати нові технології;
 • надихаюча атмосфера та поради від менторів;
 • корисні знайомства.

Краща команда хакатону автоматично буде відібрана на пре-акселераційну програму, а в подальшому – на акселераційну програму FoodTech в Центрі підприємництва УКУ, яка стартує в березні 2019 р.

Вартість участі – 200 грн.

Якщо у вас вже є готова команда – прохання реєструвати всіх окремо. Якщо команди немає – реєструйтесь, під час хакатону ви обов’язково знайдете однодумців, які допоможуть реалізувати ваші найкреативніші задуми!

Щоб детальніше ознайомитись з правилами – переходьте за посиланням. Розклад хакатону тут.

Організатор події – Сеnter for Entrepreneurship 
https://ucucfe.lvbs.com.ua/

Зустрінемось в Івано-Франківську!