Запрошуємо всіх майбутніх підприємців на New Venture Competition - CfE Accelerator

Запрошуємо всіх майбутніх підприємців на New Venture Competition

Запрошуємо всіх майбутніх підприємців!

Центр підприємництва УКУ спільно з Управлінням ІТ Львівської міської ради 6 квітня організовує воркшоп “Як розвинути свою бізнес-модель”, першу частину Ідеатону, який відбудеться 9-11 травня. Якщо ти маєш круту ідею, але тобі бракує кейсів, реальних інструментів та розуміння основних бізнес-процесів, тоді сміло реєструйся та отримуй максимум інформації, яка допоможе тобі вдосконалити свою ідею та, як результат, допрацювати свій бізнес-план та виробити бізнес-модель. Ми хочемо об’єднати найсміливіші ідеї та стартапи, які зможуть конкурувати на глобальному ринку.

У програмі на вас чекають виступи практиків, представників венчурних фондів та успішних стартапів. Всі вони готові допомогти тобі розвинути власну ідею.  Під час воркшопу ми оголосимо конкурс на участь в Ідеатоні для всіх студентів Львова. Учасники воркшопу вже отримають перші знання та нетворкінг, що допоможе в травні здобути головний приз – $1000 та менторську підтримку після Ідеатону для двох переможців. Після завершення Ідеатону в тебе буде допрацьована бізнес-модель, презентація та підтримка від менторів.

Всі знають, що найуспішніші компанії сучасності починались всього з кількох людей та ідеї.  Ми відкриті до всіх проектів, навіть якщо ти думаєш, що його нереально здійснити. Ми покажемо, що будь-яка ідея може стати успішним стартапом, якщо над нею ґрунтовно попрацювати з менторами.

Участь у воркшопі безкоштовна за умови попередньої реєстрації: 

Воркшоп відбудеться 6 квітня, в Українському католицькому університеті (храм Святої Софії, 013 аудиторія), вул. Козельницька 2а.