Зелені технології та інновації made in Ukraine. - CfE Accelerator

Зелені технології та інновації made in Ukraine.

Звідки гроші та кому це треба?

Ні, це не про червоний Tesla Roadster Маска, що летить в сторону поясу астероїдів. Це про десятки тисяч компаній, які створюють зелені, дружні до довкілля технології, продукти, алгоритми в сотнях різних сфер: від продуктів харчування до data-центрів, від будівництва до управління логістикою. Ми говоримо про нову зелену економіку вартістю десятки трильйонів доларів – і в неї намагаються увійти і деякі українські компанії. Про них, про ринки, і про капітал для старту розповість Roman Zinchenko – співзасновник greencubator, керівник програми Climate Innovation Vouchers, запущеної ЄБРР за фінансової підтримки ЄС.

 

КОЛИ: 1 березня, 17:30

ДЕ: 405 ауд. на Козельницькій, 2А

 

Подія проводиться на підтримку краудфандингової кампанії Центру підприємництва УКУ на #Спільнокошт. Зібрані кошти підуть на реалізацію навчальних програм Центру та розвитку стартапів у сферах EdTech, Digital Marketing та Food Tech.

Вартість: 150 грн. Оплата здійснюється на платформі Спільнокошт – http://bit.ly/support_CFE . Підтримайте Центр підприємництва УКУ внеском сумою 150 грн або більше та введіть після оплати свою e-mail адресу, аби туди прийшла квитанція із підтвердженням. Збережіть її та покажіть при вході на подію.