Бекстейдж Stage II і що в нас тут відбувається 🥰 - CfE Accelerator

Бекстейдж Stage II і що в нас тут відбувається 🥰

Другий стейдж програми IdeasLab Acceleration в розпалі!

І мабуть вам цікаво, що там наші команди?

Якщо коротко: все добре, працюємо. Повідомлення о 3 ранку, які починаються з “перепрошую, що пізно”, хоч це вже ранок. Команді дзвінки опівночі, бо ще по універу потрібно закривати таски. Мультитаскінг, робота, університет, ще колись і відпочити треба… навіщо то робити і яка мотивації?

Можливо цьому є якась складна і філософська відповідь, а можливо це просто весело 🙂 Зараз перед нами розгортається неймовірна історія ентузіазму, відданості та креативних ідей. Це той веселий шлях, який обрали десять надзвичайних команд з різних вишів України, є показником прагнення перетворити мрії на реальність.

Попереду тиждень на кампусі УКУ, який буде закінчуватися Pitch Day II і ще багато пригод, але поки що хотілося б познайомити хоча б з частинкою наших команд і хто вони.

Чи є в нас команда, яка розбирається в кулінарії і в той самий час розуміється у вишиванках? Або команда, яка знає все про сповіщення на 51 мові світу? 😯 Ні, таких точно немає.

За те на нашій програмі є VyshyvAi, які дають можливість створити та замовити вишиванку з унікальним візерунком, в який можна закодувати абсолютно все, або ж DataLight, які хочуть підвищити продуктивність працівників зарахунок простих та ефективних сповіщень.

Compot (VyshyvAi) і DataLight 🥰

 

Або може в нас є ті, хто знає всіх собак Стрийського парку? Або збирають і розбирають свій гардероб швидше, ніж хтось знаходить собак в тому ж таки парку? Не думаю, не схоже, щоб в нас такі були 😏

То ж знайомтесь! Стартап Lappka пропонує підписку на доставку зоотоварів, водночас як стартап STAILE створює та планує особистий стиль через віртуальний гардероб.

STAILE та Lappka 🤭

 

Зараз команди вже мали купу домашніх завдань, сумарно більше 60 менторських сесій, IdeasLab Talks, зустрічі з нашими випускниками, модулі, мітинги з лід-менторами і купа фідбеків в обидва боки. Що ж, розкачуємося, адже перша половина програми вже позаду. Попереду більше!

В разі, якщо виникають питання, що роблять наші команди і які в них домашні завдання, гортайте нижче!

Стартап Pronomy встигає все: і проаналізувати всі інсайти з інтервʼю, і на борді покататися. Тим часом стартап SencyCry між роздумами про те, як краще попереджати насильство за виявленням агресії у голосі, провели командою рісьорч у Мотузковому парку.

Pronomy і SencyCry 😙

 

І це лише 6 з 10 наших команд 😊

То що ж далі?

Всі ці команди продовжують свій шлях у програмі IdeasLab Acceleration, працюють і наразі вже пакують валізи до Львова, адже попереду робочий тиждень на кампусі УКУ, який буде закінчуватися Pitch Day II і до 5 команд переможців отримають по 60 000 гривень.

Успіхів кожному та кожній!

It is going to be fun 🙂