Чому участь у Акселераторі - це завжди win-win situation? - CfE Accelerator

Чому участь у Акселераторі – це завжди win-win situation?

 Що отримують учасники програм CfE Accelerator?

Найцінніше, що отримують наші учасники – досвід, знання, нетворкінг та підтримку. Це є тим, що залишається з нашими alumni назавжди!

Далеко не кожен стартап “вистрілює” та має життєздатну ідею, проте саме через набуття такого роду досвіду, заглиблення у свої “фейли” та слабкі сторони, зростає ймовірність того, що наступний стартап стане успішним. Ми переконані, що кожен наш учасник досягне успіху у власній ніші, яка до душі, адже це лише питання часу, бажання і праці. А ми бачили, на що здатні наші команди.

Ми вирішили зібрати відгуки від деяких наших alumni, чиї стартапи не є активними зараз (поки що 🙂 і хочемо поділитися ними з вами:

 

Олександр з команди ЇЖАк про програму ideasLab:

«🗨IdeasLab — це, мабуть, найбільш корисна й практична програма з навчання підприємництву, у якій я коли-небудь брав участь.
По-перше, я отримав майже покрокову інструкцію з розвитку власного старт-апу. Коли тільки починав працювати над ідеєю, не знав, за що братись. Створювати сторінки в соцмережах? Малювати лого? Із ким говорити? Де шукати гроші? Натомість акселератор допоміг нам з командою зосередитись на найважливішому процесі — визначенні конкретних проблем, вирішенням яких мав би стати наш продукт, оцінка актуальності цих проблем для цільової аудиторії та визначення релевантності нашого рішення.
По-друге, на програмі я мав змогу поспілкуватись із багатьма крутими підприємцями. Було дуже цінно отримати фідбек про свою ідею, підказки, на що краще звернути особливу увагу або корисні контакти від людей, які мають досвід створення успішних компаній.
По-третє, це прекрасний нетворкінг. Учасники IdeasLab — ініціативні інноватори, які прагнуть змінювати світ. Тож ця програма — хороший спосіб знайти людей, із якими потім можна створювати нові круті проекти.»

 

Ксеня з команди Момент про програму ideasLab:

🗨 «Ми проходили ideasLab в 2021 році. Заходили на програму без глибинної бази чи знань в напрямку стартап індустрії взагалі. Не пожалкували. Дуже радимо. Чому варто:

1) Дуже якісна теоретична і практична база

2) Запрошені лектори, з великим практичним досвідом

3) Формування соціального капіталу вогонь

4) Наостанок, програма – це довгострокова перспектива. Кейс з нами: ми закінчили програму більше року тому, але ми досі на конекті і з учасниками програми, і з організаторами. На конекті з точки зору порад/рекомендацій чи пошуку необхідних людей/джерел/тощо. Проєкт може робити віраж дуже в різному, але основа одна – ми знаємо до кого звернутися, коли в цьому буде потреба. І ми певні, що ми отримаємо якісну допомогу. Для входження в сферу інновацій ideasLab – те, що треба.»

 

Ганна з команди Kloobok.co про програму Пре-Акселерації:

«🗨 З приводу програми, то вона перевершила мої та Богданові очікування. Скажу відразу, що було доволі важко час від часу через те, що ми фултайм працюємо і + я займаюсь ще волонтерством для ЗСУ, але ми шукали постійно час аби робити домашні завдання, тому ми гарно справились. Я дуже хочу повчитись ще на наступній програмі і ми маємо ціль до того часу запустити mvp і розібратись в бізнес-моделі.

Що ще можу сказати – ви підібрали дуже крутих і надихаючих спікерів, я особисто була вражена, коли кілька менторів запропонували нам допомогу, тому я планую нею теж скористатись і написати всім, хто проявив зацікавлення в нашому продукті. 

Насправді, весь цей час я постійно дідилась з друзями своїми думками з приводу програми і всі захоплювались, що в нас у Львові є такі можливості, тому, думаю, від мене ще будуть приходити нові стартапери до вас на програму.

І ще я мрію, що колись мої стартапчики таки вистрелять, і я теж матиму змогу допомагати таким, як і я, бо моя велика мрія – це мати змогу інвестувати в круті ідеї. Але ці мрії теж відбуваються завдяки програмі і спікерам, бо ще минулого року я просто записувала свої думки та ідеї, а цього року я вже на кілька кроків ближче до реалізації, тому я нереально натхненна і щаслива.» 

 

Тому ми запрошуємо на наші програми усіх ініціативних стартаперів, які горять своїми ідеями і готові опрацьовувати великий об’єм інформації. Зі свого боку, ми гарантуємо крутий нетворкінг, якісні знання, нові можливості і багато фідбеків!

До зустрічі!