ideasLab Batch 1. Results - CfE Accelerator

ideasLab Batch 1. Results

Минулого року ми вирішили зробити щось грандіозне і перевірити чи є в Україні студенти, які готові втілювати свої космічні ідеї в життя. Для запуску таких ідей ми створили платформу – студентський інкубатор ideasLab, і відразу ж на перший набір отримали 34 аплікації від ентузіастів з 8 університетів України.

На початку жовтня 11 відібраних команд стартували валідацію своїх ідей на акселераційній програмі. Впродовж 10 тижнів команди спілкувалися з потенційними клієнтами, валідували ринок, працювали над створенням прототипів, набиралися знань, прокачували свої скіли і компетенції в комунікаціях, аналітиці, презентаціях і командній роботі. 14 модулів, 65 менторських сесій і більше ніж 10 пітч тренінгів. Було багато стресу, нової термінології, стресу, Aha-моментів і ще раз стресу, який змушував учасників бути швидкими, гнучкими і драйвовими. Цього, звичайно ж, не було б без наших найкращих викладачів і менторів, які вкладають в спільноту свої найцінніші ресурси – час і експертизу!

І ось минулого тижня 4 фіналісти – sconto, MountGuide, Moment i DeskBoard запітчили свої стартапи на Demo Day нашому інтернаціональному журі.

Ми тішимося командами, кожна з яких впродовж програми залучила від 3000$ до 8000$ і далі працює над запуском свого стартапу, але й не менше пишаємося тими, які посеред програми, отримавши перші гранти, змогли прийти і сказати: “Ця ідея не спрацює – ми спробували. Шукатимемо те, що драйвить далі!” Вже з першого набору наша alumni-спільнота поповнилася студентами УКУ, НУ “Львівська політехніка”, НУ “Києво-Могилянська академія”, НТУ КПІ ім. Ігоря Сікорського та Донецького НУ ім. Василя Стуса.

Після першого етапу програми і отримання першого гранту в 1000$ на рефлексійній сесії один з учасників сказав: “Я думав, що таке можливо тільки десь далеко і не з нами”. Ну що ж, ми й надалі наближатимемо такі можливості до українських команд, а українські команди рухатимемо до можливостей на глобальних ринках!