Перших шість команд на грантову підтримку Фонду 7Wings обрано - CfE Accelerator

Перших шість команд на грантову підтримку Фонду 7Wings обрано

Минуло трохи більше місяця відколи ми започаткували фонд підтримки стартапів 7Wings.

За цей час ми отримали 190 аплікацій від українських компаній, 50.5% яких були змушені повністю або частково покинути міста свого життя та роботи в зв’язку з війною, а 19% частково або повністю переміститися за кордон.

Процес відбору першого пулу стартапів був надзвичайно складним, але ми сподіваємося, що оголошені сьогодні шість команд, які отримають гранти у розмірі 50 тис. доларів, стануть першими з багатьох, хто зможе отримати цю підтримку та продовжувати тримати оборону на економічному та технологічному фронті України.

Отож, до першого набору, які отримають гранти від Фонду 7Wings увійшли:

Book Box  [Київ]

CEO Андрій Орлик

Book Box — це B2B-сервіс для читання. Команда стартапу переконана, що корпоративна підтримка читання підвищує зацікавленість, продуктивність і вмотивованість співробітників. І знаєте що? – Це працює! Серез клієнтів Book Box такі компанії як Unilever, Abbott, Airslate, Waze, Kernel та десятки інших.

Kycaid Limited  [Київ]

CEO Микола Машковський

Команда допомагає бізнесам впорядкувати та полегшити процес онбордингу працівників, забезпечуючи автоматичну перевірку та дотримання необхідних вимог компанії.

DrugCards [Київ/Львів]

CEO Дмитро Горілик

DrugCard — український медичний/фармакотехнологічний стартап, що сканує світову медичну літературу 100 мовами та збирає дані про медичні препарати, роблячи це в 60 разів швидше ніж людина і, в той же час, зменшуючи ризик помилок.

CASES [Київ]

CEO Анатолій Попель

CASES — це навчальна та соціальна мережа для креативних індустрій. Платформа допомагає представникам креативних професій обмінюватися ідеями, спілкуватися, а компаніям знаходити необхідних фахівців у даній сфері.

ByOwls  [Київ]

CEO Михайло Буравков

Команда розробляє продукт та програмне забезпечення у сфері віртуальної реальності для ігрової та кіноіндустрії.А їхній продукт для Unreal Engine вже понад два роки високо цінується клієнтами у усьому світі. Серед них низка ігрових студій, телеканалів та кіностудій.

AcademyOcean [Одеса]

CEO Володимир Поло

AcademyOcean — це розумна система управління навчанням (LMS), яка допомагає компаніям навчати своїх співробітників, клієнтів та партнерів. Серед клієнтів стартапу – компанії OLX, Интертоп, Ajax, Work.Ua, Poster, OWOX, Youscan, ЦУМ. Володимир Поло заснував систему в Одесі, та через неї вже пройшло навчання понад 250 000 користувачів и 25 країн світу.

Стартапи планують використати грантові кошти на підтримку команд в Україні та масштабування і прискорення росту свого потенціалу на інших ринках.

Вітаємо перші шість команд, якими ми справді пишаємося і радіємо разом з ними!