Про те, як стартап екосистема змінює мислення - CfE Accelerator

Про те, як стартап екосистема змінює мислення


Цього тижня у мене була зустріч із СТО стартапу Sugarrr – Денисом Гайдамакою. У ході розмови про їхній проект, ми зачепили цікаву тему: як змінилося мислення Дениса, людини, яка звикла мати справи з технічною стороною і постійно кодити, коли він зіштовхнувся із стартап сферою.

 

Денис створив додаток “Є?”, який спрямований на те, щоб у два кліки можна було дізнатися, чи є у тебе вдома світло, чи немає. Так як українці зіштовхнулися з непростим випробуванням вимкнення електроенергії внаслідок російських обстрілів, Денис вирішив допомогти людям використовуючи такий інструмент як…добросусідство! Забігаючи наперед скажу, це спрацювало 🙂

 

«Я почав всюди помічати нові ідеї, які я оцінював і вже розумів: о, з цього може вийти стартап. Якби не досвід із Sugarrr, я б не наважився створити щось. Але тепер у мене є комплексне уявлення про стартапи і я витягую ідеї навіть з побутових речей.

Коли я був вдома і вкотре мені написала сусідка із запитанням, чи є в будинку світло – я подумав, що це зараз проблема багатьох людей, адже стало набагато важче запланувати виконання навіть елементарних побутових речей. Мій застосунок набрав понад 20 тисяч активних користувачів, які ділилися інформацією щодо того коли з’явилась і зникла подача електроенергії.

Мене надихають такі речі, і хоча зараз застосунок не є таким актуальним, бо подача електроенергії налагодилась, я дуже радий, що у свій час він багатьом полегшив життя.»

 

Приклад Дениса чудово описує невідворотний процес, який відбувається з людьми, що заглибились у стартап систему. Мислення змінюється настільки, що люди справді помічають ідеї у всьому і можуть оцінити їх на питання життєздатності та потрібності. Мозок починає працювати у новому руслі і бачить те, чого не бачать інші.

Тому ми закликаємо приходити у CfE Accelerator навіть у випадку, якщо у тебе з командою просто є ідея, у якій ви вбачаєте життя. Обіцяємо, що буде цікаво і весело 🙂