Як пройшов перший тиждень ideasLab? - CfE Accelerator

Як пройшов перший тиждень ideasLab?


Отож, закінчився перший тиждень навчання у ideasLab. Ми вже краще познайомилися з командами та їх ідеями і налаштовані на плідну роботу!

 

Зважаючи на те, що у нас учасники з різних університетів України, наші зустрічі проходять онлайн і лише 4 команди долучаються офлайн, так як перебувають у Львові. Звісно, прагнемо якось зібрати усіх учасників тут on-site 🙂

 

Ще два тижні триватиме модуль Initial Market Validation, який закінчиться 24 березня Пітч днем. Хоча команди вже активно працюють над підготовкою.
Тим часом, Олеся та Маргарита, як координаторки програми, ведуть постійну комунікацію з командами і так цікаво спостерігати, як вони радіють, коли учасники задають питання і підходять до виконання домашніх завдань із запалом та цікавістю.
Вже наступного тижня учасники демонструватимуть результати інтерв’ю, які вони мають здійснити задля валідації проблеми та сегментації клієнтів, а також обдумати подальші кроки. Окрім цього, команди працюватимуть з конкурентним аналізом та визначатимуть конкурентну перевагу. Це буде цікаво, тож з нетерпінням чекаємо 2-го тижня!

 

Кожен набір на програми є унікальним і запам’ятовується особливо, тому вже цікаво, який асоціативний ряд побудується про Batch 3 🙂