5 мотиваційних TED-доповідей для запуску свого генератора ідей - CfE Accelerator

5 мотиваційних TED-доповідей для запуску свого генератора ідей

Передивившись більше 100 TED-доповідей підібрали для вас найбільш корисні для подолання прокрастинації, адже будь-яка криза це також і нові можливості!

Фото: https://www.ted.com/talks/

1. The Surprising Habits of Original Thinkers (українські субтитри)

https://www.ted.com/talks/adam_grant_the_surprising_habits_of_original_thinkers

Організаційний психолог, письменник та дописувач New York Times Адам Грант після багатьох років вивчення динаміки успіху та продуктивності ділиться своїми відкриттями з іншими. Ви запитуєте себе: як творчі люди придумують чудові ідеї? Адам Грант вивчає “оригінальних” мислителів та винахідників, які придумують нові ідеї та роблять все можливе, щоб втілити їх в життя. У цій доповіді ви дізнайтеся про три несподівані звички таких «оригіналів», а також про те, як потрібно сприймати невдачі. “Найуспішніші новатори – це ті, хто найбільше зазнає невдач, тому що саме вони роблять найбільше спроб”- каже Грант. А ще він допоможе вам переосмислити прокрастинацію. Якраз на часі, еге ж.

 

2. Weird, or Just Different? (українські субтитри)

https://www.ted.com/talks/derek_sivers_weird_or_just_different#t-142675

За дві з половиною хвилини філософ і підприємець Дерек Сіверс демонструє, що будь-яка ідея може мати іншу сторону. Те, що для вас здається правильним і логічним, не завжди є таким для інших. Тому не бійтеся досліджувати щось, що може виглядати абсолютно неординарним для вас і не бійтеся цікавитися думкою інших людей, адже вона може відкрити для вас неочікуване.

 

3. What I learned from 100 days of rejection (українські субтитри)

https://www.ted.com/talks/jia_jiang_what_i_learned_from_100_days_of_rejection

Автор, блогер і підприємець Цзя Цзян на своєму досвіді в розважальній формі покаже, чому не варто боятися реалізовувати свої ідеї і переживати щодо несприйняття і відмов. Адже впродовж 100 днів, шукаючи відмов від інших з метою зменшення болю і сорому від них, він виявив, які можливості неприйняття і відкидання відкривають для подальшого розвитку.

 

4. 5 ways to kill your dreams (українські субтитри)

https://www.ted.com/talks/bel_pesce_5_ways_to_kill_your_dreams?referrer=playlist-goals

Підприємиця, винахідниця і освітянка з Сан Паоло Бель Пеше за 6 хвилин розповість вам про 5 переконань, які на підсвідомому рівні вбивають ваші мрії і ідеї. Вона пояснює, чому так багато людей, які хочуть винайти щось унікальне, запустити успішну компанію чи написати книгу-бестселер так цього і не реалізовують, а їхні ідеї і плани залишаються лише в голові чи то на папері.

 

5. Where good ideas come from (українські субтитри)

https://www.ted.com/talks/steven_johnson_where_good_ideas_come_from#t-491951

Письменник і автор восьми книг Стівен Джонсон розповідає про те, як прості ідеї можуть кардинально змінювати навколишній світ. Як, наприклад, створення кав’ярень у Великобританії змінило суспільство країни. Крім того, він демонструє, що інколи відкриття, які в історії описують як індивідуальні «Еврика» насправді такими не є. Джонсон розповідає про Чарльза Дарвіна, а також про те, що ідея і найкращі шляхи її реалізації не завжди приходять разом.